B

BETA CONSTRUCTIONS (Besloten Vennootschap)

BETA CONSTRUCTION
BE 0844.921.072 Actief ●Route d'Obourg 131, 7000 Mons

BETA CONSTRUCTIONS is een Belgische onderneming, ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen onder ondernemingsnummer 0844.921.072. Ze werd opgericht op 02-04-2012. De maatschappelijke zetel is gevestigd in Bergen. De hoofdactiviteit is: Schrijnwerk. De jaarrekening over 2024 vermeldt een eigen vermogen van € 441 364 en een winst van € 3 956. Die jaarrekening vermeldt 5 voltijdse equivalenten. Addrly kent het bedrijf de financiële gezondheidsscore E toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De jaarrekening over boekjaar 2025 is niet neergelegd, hoewel de wettelijke termijn verstreken is.

Gegevens bijgewerkt op 07-10-2026.

Bedrijfsinformatie

Status
Actief
Ondernemingsnummer
BE 0844.921.072
Btw-plichtig
Ja
Opgericht
02-04-2012
Laatste jaarrekening
2024
Personeel
5 vte
Gewest
Wallonië
Vestigingen
1
Tijdige neerlegging
Jaarrekening 2025 niet neergelegd
Peppol e-invoicing
Geregistreerd
Maatschappelijke zetel
Route d'Obourg 131, 7000 Mons
Hoofdactiviteit
Schrijnwerk
NACE-activiteiten
43320 Schrijnwerk
43910 Metselwerk
47521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
47529 Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg

Kerncijfers van BETA CONSTRUCTIONS

202420232022
Winst / verlies
iWat het boekjaar na belastingen opbracht. Een negatief bedrag is een verlies.
€ 3 956-93 %€ 60 533-31 %€ 87 901
Eigen vermogen
iWat de aandeelhouders toekomt: ingebracht kapitaal, reserves en winsten die in de vennootschap blijven.
€ 441 364+1 %€ 437 408+16 %€ 376 875
Balanstotaal
iAlles wat de vennootschap bezit. Gelijk aan het totaal der passiva, dat zegt hoe het gefinancierd is.
€ 1 167 480-13 %€ 1 336 151+55 %€ 861 734
Brutomarge
iVerkopen en andere bedrijfsopbrengsten, min de aankopen van goederen en diensten. Wat overblijft om het personeel en de rest te betalen.
€ 325 313-40 %€ 542 639+13 %€ 478 330
Personeel (VTE)
iGemiddeld aantal werknemers over het boekjaar, in voltijdse equivalenten.
5-38 %8-

Financiële inschatting

Financiële gezondheidsscore E, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol)
Gezondheidsbarometer
De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Gedetecteerde events
Benoemingen, kapitaal, zetel, procedures, uit de officiële akten gehaald.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Bestuurders & mandaten
1 mandaat vermeld in de jaarrekeningen.
Maak een gratis account

Vergelijkbare bedrijven

Andere ondernemingen met dezelfde activiteit in Bergen.

OndernemingGemeente
Etablissements Georges Marcoux 7000 Mons
Miroiteries Montoises 7000 Mons
Demaret Frères 7000 Mons
Entreprises Yvon Dufour 7000 Mons
F.L.P. CERAMIC 7000 Mons
FREP IMMO 7000 Mons
E.K. NETWORK 7000 Mons
ISOCONFORT 7000 Mons
Op zoek naar meer informatie over BETA CONSTRUCTIONS?
Met het gratis abonnement krijgt u elke maand 20 volledige bedrijfsdossiers, zonder kaart: gezondheidsbarometer, bestuurders, bedrijfsverbanden en gedetecteerde events.
Maak een gratis account

Veelgestelde vragen

Is BETA CONSTRUCTIONS nog actief? Ja. De Kruispuntbank van Ondernemingen vermeldt BETA CONSTRUCTIONS als actief.

Wat is het btw-nummer van BETA CONSTRUCTIONS? Het btw-nummer van BETA CONSTRUCTIONS is BE 0844.921.072.

Wanneer werd BETA CONSTRUCTIONS opgericht? BETA CONSTRUCTIONS werd opgericht op 02-04-2012.

Wat is het adres van BETA CONSTRUCTIONS? De huidige maatschappelijke zetel van BETA CONSTRUCTIONS is Route d'Obourg 131, 7000 Mons.

Wanneer diende BETA CONSTRUCTIONS voor het laatst een jaarrekening in? De laatste jaarrekening van BETA CONSTRUCTIONS werd neergelegd op 01-03-2026.

Legt BETA CONSTRUCTIONS de jaarrekening op tijd neer? De jaarrekening van BETA CONSTRUCTIONS over boekjaar 2025 is niet neergelegd, hoewel de wettelijke termijn verstreken is.

Hoeveel werknemers heeft BETA CONSTRUCTIONS? BETA CONSTRUCTIONS stelt 5 voltijdse equivalenten tewerk volgens de meest recente jaarrekening.

Is BETA CONSTRUCTIONS financieel gezond? Addrly kent BETA CONSTRUCTIONS de financiële gezondheidsscore E toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.

Is BETA CONSTRUCTIONS winstgevend? De jaarrekening van BETA CONSTRUCTIONS over 2024 vermeldt een winst van € 3 956.

Wat is het eigen vermogen van BETA CONSTRUCTIONS? Het eigen vermogen van BETA CONSTRUCTIONS bedroeg € 441 364 bij de afsluiting van boekjaar 2024.

Wie zijn de bestuurders van BETA CONSTRUCTIONS? De jaarrekeningen van BETA CONSTRUCTIONS vermelden 1 mandaat. De naam, de functie en de data zijn zichtbaar met een gratis account.

Kan BETA CONSTRUCTIONS Peppol-e-facturen ontvangen? Ja. BETA CONSTRUCTIONS is geregistreerd op het Peppol-netwerk en kan gestructureerde elektronische facturen ontvangen.

Wat doet BETA CONSTRUCTIONS? De hoofdactiviteit van BETA CONSTRUCTIONS is: Schrijnwerk.

Bronnen

Hoe Addrly deze gegevens samenstelt en bijwerkt