D-New Garden (Besloten Vennootschap)

New Garden
BE 0673.670.542 Actief ●Rue de Boëlhe(GR) 34, 4250 Geer

D-New Garden is een Belgische onderneming, ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen onder ondernemingsnummer 0673.670.542. Ze werd opgericht op 30-03-2017. De maatschappelijke zetel is gevestigd in Geer. De hoofdactiviteit is: Gemengd landbouwbedrijf. De jaarrekening over 2025 vermeldt een eigen vermogen van € 16 277 en een winst van € 787. Addrly kent het bedrijf de financiële gezondheidsscore A toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). Het bedrijf heeft de jaarrekening van elk van zijn laatste 4 boekjaren binnen de wettelijke termijn neergelegd.

Gegevens bijgewerkt op 14-10-2026.

Bedrijfsinformatie

Status
Actief
Ondernemingsnummer
BE 0673.670.542
Btw-plichtig
Ja
Opgericht
30-03-2017
Laatste jaarrekening
2025
Personeel
-
Gewest
Wallonië
Vestigingen
1
Tijdige neerlegging
Op tijd 4 van de 4 jaar
Peppol e-invoicing
Geregistreerd
Maatschappelijke zetel
Rue de Boëlhe(GR) 34, 4250 Geer
Hoofdactiviteit
Gemengd landbouwbedrijf
NACE-activiteiten
01500 Gemengd landbouwbedrijf
01610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
81300 Landschapsverzorging

Kerncijfers van D-New Garden

2025202420232022
Winst / verlies
iWat het boekjaar na belastingen opbracht. Een negatief bedrag is een verlies.
€ 787-88 %€ 6 430€ -1 574€ 6 268
Eigen vermogen
iWat de aandeelhouders toekomt: ingebracht kapitaal, reserves en winsten die in de vennootschap blijven.
€ 16 277+5 %€ 15 490+71 %€ 9 060-15 %€ 10 634
Balanstotaal
iAlles wat de vennootschap bezit. Gelijk aan het totaal der passiva, dat zegt hoe het gefinancierd is.
€ 61 521-5 %€ 64 452-14 %€ 75 073-20 %€ 94 044
Brutomarge
iVerkopen en andere bedrijfsopbrengsten, min de aankopen van goederen en diensten. Wat overblijft om het personeel en de rest te betalen.
€ 15 515-33 %€ 23 296+17 %€ 19 931-27 %€ 27 389
Personeel (VTE)
iGemiddeld aantal werknemers over het boekjaar, in voltijdse equivalenten.
----

Financiële inschatting

Financiële gezondheidsscore A, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol)
Gezondheidsbarometer
De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Gedetecteerde events
Benoemingen, kapitaal, zetel, procedures, uit de officiële akten gehaald.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Bestuurders & mandaten
1 mandaat vermeld in de jaarrekeningen.
Maak een gratis account

Vergelijkbare bedrijven

Andere ondernemingen met dezelfde activiteit in Geer.

OndernemingGemeente
Entreprise BATAILLE 4250 Geer
DE WULF JB 4250 Geer
NIVESO 4250 Geer
AGRO GEER 4250 Geer
AGRI LSS 4250 Geer
AGRONOMY MANAGEMENT 4250 Geer
HCHGREEN 4250 Geer
AGRIMONT GEER 4250 Geer
Op zoek naar meer informatie over D-New Garden?
Met het gratis abonnement krijgt u elke maand 20 volledige bedrijfsdossiers, zonder kaart: gezondheidsbarometer, bestuurders, bedrijfsverbanden en gedetecteerde events.
Maak een gratis account

Veelgestelde vragen

Is D-New Garden nog actief? Ja. De Kruispuntbank van Ondernemingen vermeldt D-New Garden als actief.

Wat is het btw-nummer van D-New Garden? Het btw-nummer van D-New Garden is BE 0673.670.542.

Wanneer werd D-New Garden opgericht? D-New Garden werd opgericht op 30-03-2017.

Wat is het adres van D-New Garden? De huidige maatschappelijke zetel van D-New Garden is Rue de Boëlhe(GR) 34, 4250 Geer.

Wanneer diende D-New Garden voor het laatst een jaarrekening in? De laatste jaarrekening van D-New Garden werd neergelegd op 16-06-2026.

Legt D-New Garden de jaarrekening op tijd neer? Ja. D-New Garden heeft de jaarrekening van elk van zijn laatste 4 boekjaren binnen de wettelijke termijn neergelegd.

Is D-New Garden financieel gezond? Addrly kent D-New Garden de financiële gezondheidsscore A toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.

Is D-New Garden winstgevend? De jaarrekening van D-New Garden over 2025 vermeldt een winst van € 787.

Wat is het eigen vermogen van D-New Garden? Het eigen vermogen van D-New Garden bedroeg € 16 277 bij de afsluiting van boekjaar 2025.

Wie zijn de bestuurders van D-New Garden? De jaarrekeningen van D-New Garden vermelden 1 mandaat. De naam, de functie en de data zijn zichtbaar met een gratis account.

Kan D-New Garden Peppol-e-facturen ontvangen? Ja. D-New Garden is geregistreerd op het Peppol-netwerk en kan gestructureerde elektronische facturen ontvangen.

Wat doet D-New Garden? De hoofdactiviteit van D-New Garden is: Gemengd landbouwbedrijf.

Bronnen

Hoe Addrly deze gegevens samenstelt en bijwerkt