D

DGP DE GELE PORAA (Besloten Vennootschap)

DE GELE PORAA
BE 0534.460.793 Actief ●Rue Jules Lahaye 27, 1090 Jette

DGP DE GELE PORAA is een Belgische onderneming, ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen onder ondernemingsnummer 0534.460.793. Ze werd opgericht op 14-05-2013. De maatschappelijke zetel is gevestigd in Jette. De hoofdactiviteit is: Cafés en bars. De jaarrekening over 2024 vermeldt een eigen vermogen van € -11 885 en een verlies van € 6 063. Addrly kent het bedrijf de financiële gezondheidsscore E toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De jaarrekening over boekjaar 2025 is niet neergelegd, hoewel de wettelijke termijn verstreken is.

Gegevens bijgewerkt op 09-10-2026.

Bedrijfsinformatie

Status
Actief
Ondernemingsnummer
BE 0534.460.793
Btw-plichtig
Ja
Opgericht
14-05-2013
Laatste jaarrekening
2024
Personeel
-
Gewest
Brussel-Hoofdstad
Vestigingen
1
Tijdige neerlegging
Jaarrekening 2025 niet neergelegd
Peppol e-invoicing
Niet geregistreerd
Maatschappelijke zetel
Rue Jules Lahaye 27, 1090 Jette
Hoofdactiviteit
Cafés en bars
NACE-activiteiten
56301 Cafés en bars

Kerncijfers van DGP DE GELE PORAA

2024202320222021
Winst / verlies
iWat het boekjaar na belastingen opbracht. Een negatief bedrag is een verlies.
€ -6 063-85 %€ -3 275+77 %€ -14 243€ 851
Eigen vermogen
iWat de aandeelhouders toekomt: ingebracht kapitaal, reserves en winsten die in de vennootschap blijven.
€ -11 885-104 %€ -5 822-129 %€ -2 547€ 11 697
Balanstotaal
iAlles wat de vennootschap bezit. Gelijk aan het totaal der passiva, dat zegt hoe het gefinancierd is.
€ 17 036+107 %€ 8 225-2 %€ 8 434-37 %€ 13 480
Brutomarge
iVerkopen en andere bedrijfsopbrengsten, min de aankopen van goederen en diensten. Wat overblijft om het personeel en de rest te betalen.
€ -5 839-151 %€ -2 327+83 %€ -14 101€ 987
Personeel (VTE)
iGemiddeld aantal werknemers over het boekjaar, in voltijdse equivalenten.
----

Financiële inschatting

Financiële gezondheidsscore E, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol)
Gezondheidsbarometer
De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Gedetecteerde events
Benoemingen, kapitaal, zetel, procedures, uit de officiële akten gehaald.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Bestuurders & mandaten
1 mandaat vermeld in de jaarrekeningen.
Maak een gratis account

Vergelijkbare bedrijven

Andere ondernemingen met dezelfde activiteit in Jette.

OndernemingGemeente
BASIC-FIT BELGIUM 1090 Jette
DOOGLAS 1090 Jette
Duhor 1090 Jette
B.S.M. 1090 Jette
LA KOKALE 1090 Jette
KITH en KIN 1090 Jette
GenM OG Ekeren 1090 Jette
ETABLISSEMENTS CLOSE 1090 Jette
Op zoek naar meer informatie over DGP DE GELE PORAA?
Met het gratis abonnement krijgt u elke maand 20 volledige bedrijfsdossiers, zonder kaart: gezondheidsbarometer, bestuurders, bedrijfsverbanden en gedetecteerde events.
Maak een gratis account

Veelgestelde vragen

Is DGP DE GELE PORAA nog actief? Ja. De Kruispuntbank van Ondernemingen vermeldt DGP DE GELE PORAA als actief.

Wat is het btw-nummer van DGP DE GELE PORAA? Het btw-nummer van DGP DE GELE PORAA is BE 0534.460.793.

Wanneer werd DGP DE GELE PORAA opgericht? DGP DE GELE PORAA werd opgericht op 14-05-2013.

Wat is het adres van DGP DE GELE PORAA? De huidige maatschappelijke zetel van DGP DE GELE PORAA is Rue Jules Lahaye 27, 1090 Jette.

Wanneer diende DGP DE GELE PORAA voor het laatst een jaarrekening in? De laatste jaarrekening van DGP DE GELE PORAA werd neergelegd op 01-07-2025.

Legt DGP DE GELE PORAA de jaarrekening op tijd neer? De jaarrekening van DGP DE GELE PORAA over boekjaar 2025 is niet neergelegd, hoewel de wettelijke termijn verstreken is.

Is DGP DE GELE PORAA financieel gezond? Addrly kent DGP DE GELE PORAA de financiële gezondheidsscore E toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.

Is DGP DE GELE PORAA winstgevend? De jaarrekening van DGP DE GELE PORAA over 2024 vermeldt een verlies van € 6 063.

Wat is het eigen vermogen van DGP DE GELE PORAA? Het eigen vermogen van DGP DE GELE PORAA bedroeg € -11 885 bij de afsluiting van boekjaar 2024.

Wie zijn de bestuurders van DGP DE GELE PORAA? De jaarrekeningen van DGP DE GELE PORAA vermelden 1 mandaat. De naam, de functie en de data zijn zichtbaar met een gratis account.

Kan DGP DE GELE PORAA Peppol-e-facturen ontvangen? DGP DE GELE PORAA is momenteel niet geregistreerd op het Peppol-netwerk.

Wat doet DGP DE GELE PORAA? De hoofdactiviteit van DGP DE GELE PORAA is: Cafés en bars.

Bronnen

Hoe Addrly deze gegevens samenstelt en bijwerkt