B

BULL POOL CAFE (Besloten Vennootschap)

BULL POOL
BE 0444.159.337 Actief ●Vierwegstraat 184, 8800 Roulers

BULL POOL CAFE is een Belgische onderneming, ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen onder ondernemingsnummer 0444.159.337. Ze werd opgericht op 14-05-1991. De maatschappelijke zetel is gevestigd in Roeselare. De hoofdactiviteit is: Cafés en bars. De jaarrekening over 2025 vermeldt een eigen vermogen van € 200 067 en een verlies van € 10 507. Addrly kent het bedrijf de financiële gezondheidsscore D toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). Het bedrijf heeft de jaarrekening van 3 van zijn laatste 4 boekjaren binnen de wettelijke termijn neergelegd.

Gegevens bijgewerkt op 07-10-2026.

Bedrijfsinformatie

Status
Actief
Ondernemingsnummer
BE 0444.159.337
Btw-plichtig
Ja
Opgericht
14-05-1991
Laatste jaarrekening
2025
Personeel
-
Gewest
Vlaanderen
Vestigingen
1
Tijdige neerlegging
Op tijd 3 van de 4 jaar
Peppol e-invoicing
Geregistreerd
Maatschappelijke zetel
Vierwegstraat 184, 8800 Roulers
Hoofdactiviteit
Cafés en bars
NACE-activiteiten
56301 Cafés en bars
93110 Exploitatie van sportaccommodaties

Kerncijfers van BULL POOL CAFE

202520242023
Winst / verlies
iWat het boekjaar na belastingen opbracht. Een negatief bedrag is een verlies.
€ -10 507-49 %€ -7 067€ 21 444
Eigen vermogen
iWat de aandeelhouders toekomt: ingebracht kapitaal, reserves en winsten die in de vennootschap blijven.
€ 200 067-5 %€ 210 573-3 %€ 217 640
Balanstotaal
iAlles wat de vennootschap bezit. Gelijk aan het totaal der passiva, dat zegt hoe het gefinancierd is.
€ 233 731-8 %€ 253 319-8 %€ 276 169
Brutomarge
iVerkopen en andere bedrijfsopbrengsten, min de aankopen van goederen en diensten. Wat overblijft om het personeel en de rest te betalen.
€ 2 494-62 %€ 6 489-87 %€ 48 446
Personeel (VTE)
iGemiddeld aantal werknemers over het boekjaar, in voltijdse equivalenten.
---

Financiële inschatting

Financiële gezondheidsscore D, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol)
Gezondheidsbarometer
De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Gedetecteerde events
Benoemingen, kapitaal, zetel, procedures, uit de officiële akten gehaald.
Maak een gratis account
Illustratieve voorbeeldweergave
Bestuurders & mandaten
2 mandaten vermeld in de jaarrekeningen.
Maak een gratis account

Vergelijkbare bedrijven

Andere ondernemingen met dezelfde activiteit in Roeselare.

OndernemingGemeente
Stad Roeselare 8800 Roeselare
EURO - CAFETARIA 8800 Roeselare
Solibo 8800 Roeselare
De Visscherie 8800 Roeselare
Finlandia 8800 Roeselare
Donck Louis Roeselare 8800 Roeselare
CARLINE FLANDERS CHOCOLATES 8800 Roeselare
Tennisclub Roeselare - Rodenbach 8800 Roeselare
Op zoek naar meer informatie over BULL POOL CAFE?
Met het gratis abonnement krijgt u elke maand 20 volledige bedrijfsdossiers, zonder kaart: gezondheidsbarometer, bestuurders, bedrijfsverbanden en gedetecteerde events.
Maak een gratis account

Veelgestelde vragen

Is BULL POOL CAFE nog actief? Ja. De Kruispuntbank van Ondernemingen vermeldt BULL POOL CAFE als actief.

Wat is het btw-nummer van BULL POOL CAFE? Het btw-nummer van BULL POOL CAFE is BE 0444.159.337.

Wanneer werd BULL POOL CAFE opgericht? BULL POOL CAFE werd opgericht op 14-05-1991.

Wat is het adres van BULL POOL CAFE? De huidige maatschappelijke zetel van BULL POOL CAFE is Vierwegstraat 184, 8800 Roulers.

Wanneer diende BULL POOL CAFE voor het laatst een jaarrekening in? De laatste jaarrekening van BULL POOL CAFE werd neergelegd op 31-08-2026.

Legt BULL POOL CAFE de jaarrekening op tijd neer? BULL POOL CAFE heeft de jaarrekening van 3 van zijn laatste 4 boekjaren binnen de wettelijke termijn neergelegd. Te laat: 2025.

Is BULL POOL CAFE financieel gezond? Addrly kent BULL POOL CAFE de financiële gezondheidsscore D toe, op een schaal van A (het gezondst) tot E (het meest risicovol). De faalkans en de indicatoren achter deze score zijn zichtbaar met een gratis account.

Is BULL POOL CAFE winstgevend? De jaarrekening van BULL POOL CAFE over 2025 vermeldt een verlies van € 10 507.

Wat is het eigen vermogen van BULL POOL CAFE? Het eigen vermogen van BULL POOL CAFE bedroeg € 200 067 bij de afsluiting van boekjaar 2025.

Wie zijn de bestuurders van BULL POOL CAFE? De jaarrekeningen van BULL POOL CAFE vermelden 2 mandaten. De namen, functies en data zijn zichtbaar met een gratis account.

Kan BULL POOL CAFE Peppol-e-facturen ontvangen? Ja. BULL POOL CAFE is geregistreerd op het Peppol-netwerk en kan gestructureerde elektronische facturen ontvangen.

Wat doet BULL POOL CAFE? De hoofdactiviteit van BULL POOL CAFE is: Cafés en bars.

Bronnen

Hoe Addrly deze gegevens samenstelt en bijwerkt